tvorba od FiBi

Lucie Fabičovičová, tvorba od FiBi
  
  
  tvorbaodfibi@gmail.com
  
  Facebook
   Instagram

Ahoj, jsem Lucie, alias FiBi. Jistě si mě někteří z vás pamatují, když jsem si jako malá holka vymýšlela různé ozdoby do vlasů z listí, kytiček nebo třeba šišek, prostě za každou cenu jsem chtěla být originální. Toto mi zůstalo až do dospělosti, jen přírodniny byly nahrazeny jinými materiály. Díky krásným ohlasům na mou práci jsem začala vyrábět pro své blízké a následně i pro širokou veřejnost. Momentálně se věnuji hlavně háčkování, vzhledem k blížící se zimě tvořím dámské i dívčí čelenky a stylové čepice, takzvané homelesky. A když na jaře odhalíte uši, můžou vás zdobit náušnice z mé dílny. Občas doma zakopnu i o nějakého háčkovaného medvěda a tvořím i na přání.
Byť jsem se těšila na osobní setkání na jarmarku, potěší mě i pokud se podíváte na mou Facebookovou stránku nebo Instagram a vyberete si něco krásného, ať už pro sebe nebo pro někoho blízkého.
Tvořím nejen rukama, ale také srdcem, proto moje výrobky můžete vídat i na aukcích na podporu kočičího útulku Srdcem pro kočky a HandicapCats, jež se stará o kočky s tělesným postižením.